Logo

Najpopularniejsze błędy na rozmowie o pracę. Jak ich unikać?

Date

Thursday, October 7, 2021

Time

07:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Najpopularniejsze błędy na rozmowie o pracę.

Jak ich unikać?


Rozmowa o pracę to duży stres, zwłaszcza jeśli jest to stanowisko, na którym szczególnie Ci zależy. Stres i presja sprawiają, że nie zawsze zachowujemy się tak, jak planowaliśmy. Niestety, pod wpływem emocji łatwo popełnić błąd. Niektóre błędy bledną w obliczu wysokich kompetencji kandydata, a inne rzutują na jego wizerunek tak negatywnie, że traci on szanse na zatrudnienie. Błędy zdarzają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Są jednak sfery, w których kobiety same sobie kładą kłody pod nogi. Nierówności podczas rekrutacji wynikają z różnic psychologicznych między kobietą i mężczyzną. Czy to dla nas wyrok? Niekoniecznie! Pierwszym krokiem do sukcesu jest uświadomienie sobie takiego stanu rzeczy, a kolejnym – praca nad sobą, pewnością siebie, determinacją i autoprezentacją.

Podczas tego webinaru dowiesz się o najpopularniejszych błędach na rozmowie o pracę i dowiesz się, jak ich unikać, aby zdobyć pracę, na której Ci zależy. Dołącz do nas!


Na webinar zaprasza Partner programu Sukces TO JA - Grupa Pracuj, właściciel serwisu Pracuj.pl.

Presenter

Izabela Wołyniec-Sobczak

Ambasadorka programu Sukces TO JA, coach i doradca kariery, rekruter oraz headhunter, ekspertka personal brandingu i trenerka umiejętności miękkich. Jej misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pomaga zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracę. Uczy, jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą. Prowadzi konsultacje dla klientek indywidualnych, oferuje kursy online i szkolenia otwarte. Autorka książki „Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”. Prowadzi grupę na Facebooku „Menedżerki swojej kariery”, w której wspiera kobiety w życiu zawodowym. Więcej na: www.wolyniecsobczak.com