Logo

WEBINAR NA ŻYWO: Jak zarządzać swoją energią, by mieć siłę na rozwój i awans? Cykl: Update Kariery

Date

Wednesday, April 12, 2023

Time

06:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Entry fee:
80,00zł
Required fields

Payment via

payu

Before buying your ticket, please check the tech requirements for joining the event here.

If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Jak zarządzać swoją energią, by mieć siłę na rozwój i awans?

WEBINAR Z CYKLU UPDATE KARIERY


Optymalne wyniki pracy i dobre życie wymagają od nas nie tylko planowania, motywacji i pracy, ale także – a może nawet przede wszystkim - umiejętności zarządzania swoją energią. Bo co z tego, że mamy cel, plan i pomysły, gdy brakuje siły do ich wdrożenia?

Czy wiesz, że przeciętny pracownik biurowy jest produktywny jedynie przez 3 godziny w ciągu standardowego 8-godzinnego dnia pracy? Gdy weźmiemy pod uwagę bardziej rozbudowane dane Eurostatu to okazuje się, że przeciętny Polak w zeszłym roku pracował z produktywnością na poziomie 66,3% średniej unijnej. Dla porównania, Niemiec wykonywał w ciągu godziny pracę na poziomie około 122,4% średniej unijnej.

Przyjęty model pracy – nieustannej i na wysokich obrotach wcale nie jest tym, który najlepiej nam służy. Badania naukowców z dziedzin takich jak psychologia, medycyna, zarządzanie, czy neuronauka dobitnie wykazują, że nasza wydajność jest najlepsza, gdy zużywamy i regenerujemy energię w każdej, z czterech podstawowych potrzeb: fizyczną, umysłową, duchową i emocjonalną.


Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

  • jak zadbać o koncentrację i energię umysłową,
  • co z Twoją wydajnością robią „rozpraszacze” i jak się przed tym bronić,
  • jak organizować swój czas, pracę i odpoczynek, by działać z wydajnością i satysfakcją, a nie kosztem siebie,
  • dlaczego warto na noc zasłaniać okno i co to ma wspólnego z Twoją pamięcią.

 

Ten webinar dostarczy Ci umiejętności, dzięki którym stworzysz swoją osobistą mapę zasobów energetycznych, by czerpać moc z różnych źródeł.  Zrozumienie podstawowych mechanizmów, które stoją za zarządzaniem energią osobistą, pozwoli Ci w łatwy sposób zwiększyć efektywność osobistą i znaleźć czas na rozwój, a także regenerację sił. Zarządzanie energią osobistą sprzyja też profilaktyce wypalenia zawodowego.

Webinar przeznaczony jest dla osób, które chcą zadbać o odpowiednie tempo rozwoju swojej kariery oraz liderek/ liderów, którzy pragną efektywniej zarządzać swoim zespołem.

Zapraszamy Cię na kameralny webinar zakończony certyfikatem. Każdy uczestnik/uczestniczka po webinarze otrzyma materiały uzupełniające do pracy własnej.

Ograniczyłyśmy liczbę miejsc, byś mógł/mogła otrzymać większą uwagę, miał/a przestrzeń na zadanie pytań i poruszenie wątpliwości w intymnej atmosferze. Nagranie z webinaru nie będzie transmitowane na Facebooku, ani nie będzie dostępne na kanale Youtube Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Presenter

Joanna Rek-Faber

Coach, trenerka, mentorka, przedsiębiorczyni. Ekspertka od psychologii pozytywnej i efektywności osobistej. Absolwentka studiów podyplomowych z life coachingu, pedagogiki oraz metodyki nauczania języków obcych. Certyfikowany trener metody Points of You®. Ekspertka programu Sukces TO JA Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i prowadząca podcast „Sukces Talks”. Blogerka i autorka e-booka „Kropka mocy” oraz felietonów publikowanych na łamach portalu onet.pl i sukcespisanyszminka.pl. Prowadzi szkolenia stacjonarne oraz online, a także konsultacje indywidualne w dwóch językach – polskim i hiszpańskim.