Logo

Asertywność daje siłę!

Date

Thursday, October 28, 2021

Time

06:30 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Asertywność daje siłę!


Zapraszamy Cię na spotkanie onlinee, podczas którego zrozumiesz czym tak naprawdę jest asertywność i w jaki sposób wpływa na twój dobrostan. Odkryjesz obszary, w których potrzebujesz ją wzmocnić. Poznasz zasady asertywnej komunikacji. Stworzysz listę gotowych asertywnych ripost, które pomogą ci zadbać o Twoje granice.

Pamiętaj, że umiejętnośćasertywnej komunikacji to jedna z kluczowych kompetencji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Im bardziej jesteśmy asertywne, tym lepiej czujemy się same ze sobą oraz otaczającym nas światem. Jest w nas więcej spokoju i pewności siebie. Swobodniej wyrażamy swoje opinie, pragnienia i potrzeby. Tworzymy zdrowe i harmonijne relacje. Potrafimy zadbać o swoje życiowe granice.

Do zobaczenia na webinarze!

Presenter

Kasia Malinowska

Ambasadorka programu Sukces TO JA Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowany coach. Ekspertka w zakresie budowania PEWNOŚCI SIEBIE. Laureatka konkursu Polskie Lwice Biznesu 2016. Wywiady z nią oraz jej artykuły ukazały się między innymi w Uroda Życia, Focus Coaching, Gazeta Wyborcza, Lider Branży Edukacyjnej, LIFE in łódzkie oraz na portalu sukcespisanyszminka.pl. Twórczyni cyklu warsztatów rozwojowych Kobiety! Czas na kawę, który otrzymał wyróżnienie w konkursie Prestiżowy Produkt Roku 2016. Prowadzi szkolenia oraz sesje coachingowe w języku polskim i angielskim. Autorka programu "Jak poradzić sobie z rozwodem?" w bezpłatnej aplikacji MyOla (www.myola.pl). Prywatnie mama 15-letniej Michaliny. Jej wielką pasją jest czarno-biała fotografia portretowa. Więcej na: www.kasiamalinowska.pl