Logo

ABC pewności siebie w pracy i biznesie

Date

Tuesday, May 31, 2022

Time

06:30 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

ABC pewności siebie w pracy i biznesie


Pewność siebie to jedna z kluczowych kompetencji w biznesie. Osoby pewne siebie są otwarte na zmiany, lepiej o sobie myślą, tworzą harmonijne relacje i dość szybko podnoszą się po życiowych kryzysach. Co więcej, znają swoją wartość, są asertywne i bardziej odporne psychicznie.

Warto pamiętać, że poziom pewności siebie może się zmieniać. Wyzwania i trudności jakich doświadczamy na co dzień konsumują nasze wewnętrzne zasoby. Na szczęście pewność siebie jest plastyczną cechą osobowości, którą można zwiększać i trenować. Trzeba tylko wiedzieć jak. O tym właśnie będzie ten webinar.

Co zyskasz dzięki webinarowi?

1. Zaufanie do własnych umiejętności

Nauczysz się rozpoznawać, dostrzegać oraz doceniać swoje talenty i kompetencje. To pomoże ci w pełni realizować twój potencjał, który nie będzie już blokowany przez ograniczające przekonania oraz brak zaufania do siebie.

2. Akceptację tego, kim tak naprawdę jesteś

Docenisz autentyczność, która jest twoją największą siłą. Tłumienie jej nie sprzyja budowaniu pewności siebie. Empatia, łagodność i życzliwość to filary, które stymulują wzrost pewności siebie. Będziemy o nich rozmawiać.

3. Odwagę do działania w zgodzie ze sobą

Zaczniesz znacznie śmielej sięgać po realizację zawodowych planów. Nauczysz się, jak sobie radzić ze strachem przed porażką oraz perfekcjonizmem, który często blokuje nas przed działaniem.

Ten webinar pomoże ci nabrać wiatru w żagle!

Webinar prowadzi Kasia Malinowska - Ambasadorka programu Sukces TO JA, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowany coach. Ekspertka w zakresie budowania pewności siebie. Laureatka konkursu Polskie Lwice Biznesu 2016. Twórczyni cyklu warsztatów rozwojowych „Kobiety! Czas na kawę”. Prowadzi szkolenia oraz sesje coachingowe.

Na webinar zaprasza Partner programu Sukces TO JA - Grupa Pracuj, właściciel serwisu Pracuj.pl.

Logotyp.png